top spzoz

Punkt pobrań materiału biologicznego na obecność wirusa SARS-CoV-2

INFORMACJA

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku informuje, że przy ul. Bolesława Leśmiana 4 ( obok budynku Przychodni Specjalistycznej SPZOZ w Świdniku) utworzony został :

PUNKT POBRAŃ MATERIAŁU BIOLOGICZNEGO NA OBECNOŚC WIRUSA SARS-CoV-2

Informacja publiczna

Informacja za 2019 rok podana do publicznej wiadomości na podstawie art. 18 ust. 1e pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2019 roku poz. 865 t.j.).

Wznawiamy porody rodzinne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentek jak najszybszego wznowienia porodów rodzinnych, a jednocześnie mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu Szpitala, Dyrekcja SP ZOZ w Świdniku w porozumieniu z Ordynatorem Oddziału Połozniczo- Ginekologicznego Szpitala umozliwia dostęp do porodow rodzinnych od dnia 08.06.2020r z zastosowaniem ponizszych zasad:

Portal Pacjenta!

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku, informuje o uruchomieniu Portalu Pacjenta SPZOZ Świdnik Dostęp do portalu możliwy jest ze strony głównej SPZOZ Świdnik, po zapoznaniu się z regulaminem usługi i zatwierdzeniu jego warunków. Kolejne funkcjonalności będą udostępniane stopniowo. Zachęcamy do korzystania.

Kontakt

Samodzielny Publiczny
 Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku

Darowizna na cele statutowe SPZOZ w Świdniku związane ze zwalczaniem COVID-19

Nr rach. bank: 02 1240 5497 1111 0010 7390 0187

Zapraszamy do kontaktu

Numery telefonów do poszczególnych jednostek
organizacyjnych oraz formularz kontaktowy dostępne są w zakładce Kontakt

© 2020 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku | Projekt i wykonanie : Cedrowa.pl